Náš cíl

 

Žijeme v době, kterou jsme si my lidé sami vytvořili a která nám co se týče spěchu, napětí, stresu, nemocí, strachu, úbytku energie…. vůbec nevyhovuje a ničí nás.

Sice si to dobře uvědomujeme, protože to vnímáme jak na úrovni fyzické, tak psychické, což jsou oblasti spolu naprosto propojené, ale nějak se nám z tohoto kolotoče špatně vystupuje.

Rády Vám nabídneme šanci na chvíli se zastavit, zklidnit myšlenky, uvolnit se, příjemně relaxovat a úžasně si odpočinout.  

A TÍM POZNÁTE, V JAKÉ NÁDHERNÉ DOBĚ A ČASE TO VLASTNĚ ŽIJEME, JAKÉ ÚŽASNÉ VĚCI SE KOLEM NÁS PRÁVĚ NYNÍ DĚJÍ A PROBÍHAJÍ.

Uvolníme společně bolavé tělo i duši a budete se cítit lehouncí a svobodní, stačí, když si lehnete na lehátko a necháte se unášet.

Při našem setkání sami pocítíte, jak široký prostor všechny terapie nabízejí - relaxaci, probuzení vnitřní energie, zbavení se negativních emocí a obnovení pozitivního pohledu na dění kolem Vás... Váš osobní východ slunce pro nás bude tou největší odměnou.

Přijďte i Vy zažít dotek slunce na vlastní kůži...

 

Co nabízíme

 

ČAS

...který bude jen pro Vás, čas, kdy naberete příliv nové energie.

POZORNOST A PÉČI

...věnována pouze Vám - protože tam, kam směřuje pozornost, proudí i energie.

KVALITNÍ PRODUKTY

... ke své práci využíváme nejkvalitnějších prostředků a produktů, které nabízí český i zahraniční trh. Zakládáme si především na přírodních masážních prostředcích od prestižních značek. 

NADSTANDARTNÍ PŘÍSTUP

Důvěra a spokojenost klienta jsou pro nás tou největší prioritou. Proto se snažíme pro každého individuálně vytvořit svět relaxace, ve kterém kromě tělesné regenerace najde i něco navíc - porozumění, přátelskou atmosféru a možná i spřízněnou duši...

 

Jaroslava Kirschová

O MĚ

K masážím mě přivedla moje dcera a otevřela mi nové obzory a možnosti. Najednou byl přede mnou nový svět, který mě zaujal a umožnil mi zkusit něco úplně jiného, než jsem dosud dělala....Při masážích  se snažím vnímat lidské tělo jako jeden celek. Využívám intuici, kombinuji různé masážní techniky tak, aby bylo výsledkem co nejlepší uvolnění a rozproudění životní energie v těle. 

KDY MASÍJI:

Úterý, čtvrtek, pátek, sobota a neděle

KONTAKT:

Mob.: 606 914 398          

Mail: sunrise.energy@seznam.cz