Klasické a relaxační masáže

ZVÝHODNĚNÁ MASÁŽ SOFT

TERAPIE ZAMĚŘENÁ POUZE NA SENIORY (60+), STUDENTY A MAMINKY NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ

Tato masáž je sestavena individuálně podle momentálních potřeb a požadavků klienta, s ohledem na zdravotní stav, hybnost klienta apod. Masáži předchází nahřátí, které navozuje pohodu a klid. Samotná masáž pak snižuje stres, zmírňuje napětí, celkově obnovuje síly  těla i duše, harmonizuje a doplňuje životní energie, pracuje na uvolnění kosterně-svalové soustavy, odstraňuje ztuhlá místa a zmírňuje svalové bolesti.

(50 min.)

PREVENTIVNÍ MASÁŽ ZAD A ŠÍJE

Tato masÁŽ SPLŇUJE poŽadavek na odpoČinek, ale i na poŘEŠenÍ pŘÍpadnÝch blokacÍ nebo bolestivÝch stavŮ. Je zde spojeno pŘÍjemnÉ s uŽiteČnÝm.

Pravidelné masáže jsou vhodné nejen jako úleva po námaze, ale i jako kompenzace sedavého zaměstnání. Masáž zaměřená na problematické zóny páteře vám poskytne potřebnou úlevu a funguje i jako prevence mnoha potíží se zády. V neposlední řadě vám masáž přinese uklidňující pocit pohody a uvolnění. Zbavíte se stresu, který už sám o sobě zapříčiňuje ztuhlost zad a krční páteře. Bude se vám lépe spát a soustředit, celkově se budete cítit odpočatě a svěže. Masáži předchází nahřátí, které navozuje pohodu a klid.

(60 min.)

MasÁŽ TĚLO ZEZADU

MasÁŽ je sestavena tak, aby ulevila namoŽenÉmu svalstvu, uvolnila napĚTÍ a navodila pŘÍjemnÝ pocit odpoČinku.

Tato masáž je obzvlášť příjemnou relaxací pro tělo. Obsahuje klasickou relaxační masáž zad, hýždí a nohou zezadu včetně chodidel. Při masáži je výrazným způsobem ovlivňován krevní oběh, proto propojením více větších partii se může dostavit detoxikační účinek. Ten způsobí, že se mohou škodliviny, často usazované v dolních končetinách, díky rozproudění krve uvolnit a odejít z těla ven. Dostaví se příjemný pocit lehkých nohou a uvolněných zad.

(70 min.)

CELOTĚLOVÁ relaxaČNÍ MASÁŽ

RelaxaČnÍ masÁŽ je ideÁlnÍ spoleČnÍk pŘi ÚtĚku ze vŠednÍho dne. Stres a spĚch z VÁs postupnĚ odplouvajÍ… nepŘÍjemnÉ blokÁdy se uvolNujÍ… PŘi masÁŽi se dostavuje jakÝsi stav “beztÍŽe“ a prÁvĚ to je znÁmka uvolnĚnÍ a proČiŠtĚnÍ.

Relaxační masáže slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňují stres a napětí, zmírňují bolesti a ztuhlost, přináší zklidnění a celkově osvěžují celé tělo. Prostřednictvím měkkých technik spolu s vonnými nejkvalitnějšími aroma oleji, navodí stav vnitřní harmonie a přinese Vám to pravé uvolnění. Odpočiňte si...

(110 min.)

SVATOJÁNSKÁ MASÁŽ

TERAPIE ZAMĚŘENÁ NA BOLAVÁ ZÁDA A ŠÍJI.

Nejprve se záda nahřejí s využitím lávových kamenů, při kterém bude prováděna jemná masáž rukou. Po nahřátí následuje masáž zad a šíje. Tato masáž využívá účinků přírodního léčivého třezalkového (Svatojánského) oleje a energetizujících hmatů tak, aby se olej zapracoval do co nejhlubších vrstev svalstva až k obratlům a ploténkám. Tato uvolňující komplexní masáž je velmi účinná metoda působící také na nervový systém a pohybový aparát. Působí skvěle jak na vnitřní orgány, tak i vně na svaly okolo páteře, a proto se používá při bolestech zad, kde dokáže uvolnit meziobratlové ploténky a tím ulevit od bolesti, kterou může způsobit tlak na míšní nerv.

(70 min.)

bREUSSOVA MASÁŽ

jemnÁ energeticko-manuÁlnÍ masÁŽ zad v oblasti pÁTEŘE , která uvolnÍ tElesnÉ, psychickÉ i duŠevnÍ blokÁdy.

Postup Breussovy metody spočívá v intenzivním vtírání masážního oleje po celé délce páteře. Důraz je při tom kladen na postižená, bolavá místa. Působením teplého třezalkového oleje meziobratlové ploténky "nabobtnávají" a obratle se pak lépe vyrovnávají do správné polohy. Speciálními hmaty a působením oleje dochází k lepšímu okysličení tkáně obratlů, odplavování škodlivin krví a stimulaci nervových vláken, vedoucích z páteře. Celá páteř se snadněji regeneruje a hybnost organismu se rozšiřuje. Masáž je velmi jemná a energetizující. Po jemné masáži se položí na páteř hedvábný papír a postupným přikládáním rukou dochází k magnetizování. Třezalkový olej proniká hlouběji do páteře a nečistoty se působením osmózy hromadí na drsné straně papíru. Při Breussově masáži se také automaticky ošetřují akupunkturní body, které jsou vyústěním spojnic orgánů a jsou uloženy podél páteře na meridiánu močového měchýře. Aktivováním těchto bodů dochází kromě výrazného uvolnění páteře a odstranění bolesti zad, často i k vyřešení různých psychických blokád.

(60 min.)

MEDOVÁ MASÁŽ

iNTENZIVNÍ A CITLIVÁ PÉČE se zÁbalem a masÁŽÍ ZAD, ŠÍJE A KONČETIN.

Medová masáž má blahodárný vliv na celé tělo. Léčivá síla medu působí pokožkou přímo na celý organismus. Je to velmi účinná detoxikační metoda, která odstraňuje toxiny v těle a aktivuje vnitřní orgány. Med obsahuje důležité minerály a stopové prvky. Pomocí tzv. "pumpovacích" pohybů rukou se při masáži dostávají živiny obsažené v medu do krve a přes kůži se zpětně uvolňují usazeniny a škodlivé látky – toxiny. Ty se ukládají hluboko v tělesných tkáních po celou dobu našeho života. Způsobují oslabování organizmu, což má za následek vznik různých nemocí. Medová masáž se provádí na zádech teplým medem. Dokonale prohřeje a uvolní svaly podél páteře. Právě zde se nacházejí akupresurní body vnitřních orgánů, a proto při této masáži dochází kromě očisty organismu také k příznivému ovlivnění jejich funkcí. Působíme především na játra, ledviny a plíce. K masáži používáme přírodní med od soukromých včelařů.

(40 min.)

Infra sauna

Co je to infrasauna a na jakém principu funguje?

 

Infrasauna nabízí oproti klasické sauně mnohem účinnější detoxikaci organismu a to již při nízkých teplotách mezi 45-55°C.

Infrasauna Vašemu tělu dopřeje dotyky teplých slunečních paprsků kdykoliv budete chtít, i uprostřed zimního období. Dodá Vám nejen energii, ale i během jedné návštěvy spálíte 600-800 kcal bez diety a namahavého cvičení. 

Již z názvu je jasné, že tato sauna využívá infračerveného záření, kterého se v medicíně využivá již několik desetiletí. Infrasauny jsou mnohem vhodnější právě z toho důvodu, že pro zahřátí těla se používá právě zářicí světlo  a nedochází k přehřívání vzduchu v kabině. Teplota v infrasauně se pohybuje kolem 55°C, oproti klasickým saunám, kde je teplota až 90°C. 

Paprsky infrasauny proniknou přímo hluboko do Vaší svalové tkáně, tím je tak aktivováno řada procesů, které jsou pro naše tělo tolik blahodárné. Infrasauna aktivuje Váš imunitní systém, zvyšuje jeho obranyschopnost vůči okolním nepříznivým vlivům a zároveň Vám dodává energii a zbavuje Vás únavy.